neodisher neomoscan
Dr. Weigert - Hygiene mit System

Állásajánlatok

Kórházi-orvostechnikai, laboratóriumi és gyógyszeripari tisztító- fertőtlenítőszerek forgalmazásával, szaktanácsadással foglalkozó budapesti székhelyű vállalkozás egészségügyi üzletágának erősítéséhez

Szaktanácsadó – Kereskedelmi képviselő

munkatársat keres országos munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, kiépítése
  • Meglévő vevőkörrel való folyamatos kapcsolattartás
  • Higiéniai igények felmérése, ajánlatok készítése
  • Szakmai oktatások megszervezése és lebonyolítása
  • Az alkalmazott tisztítási technológiák bemutatása
  • A cég folyamatos innovációinak eljuttatása a vevőkhöz

Elvárásaink:

  • Kórház-higiéniai területen szerzett értékesítési tapsztalat
  • Piaci, ügyfél-és teljesítményorientáció
  • Alapvető műszaki folyamatok megértése, értelmezése
  • Nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság, csapatszellem
  • „B“ kategóriás jogosítvány
  • Önállóan végzett, céltudatos munkavégzés, stratégiai gondolkodás
  • Budapest vagy Budapest környéki lakhely

Ajánlatunk:

  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Szolgálati gépjármű, telefon, laptop
  • Folyamatos, magas szintű továbbképzés
  • Különleges, Dr.Weigert cégkultúra
  • Fiatal csapat, kiváló munkakörülmények
  • Kiszámítható, tervezhető jövőkép

További információ és jelentkezés:
Dr.Weigert Hungária Kft.
E-mail: hr(at)drweigert.hu

Szaktanácsadó-kereskedelmi képviselő kórház (PDF 120KB)

Dr. Weigert - Hírlevél

Az endoNEWS INTERNATIONAL hírlevelében évente egyszer tájékoztatjuk Önt az endoszkóp-előkészítés témakörében.